| Brand Name: | Dayun Links |
| Model Number: | BM5504 BM5514 BM5524 |
| MOQ: | 10unit |
| Price: | 45.65-63.32USD/UNIT |
| Packaging Details: | 186x164x110mm |
| Payment Terms: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Attribute | Value |
|---|---|
| Screen Size | 5.5 inch |
| Resolution | 1920×1080P (25fps) |
| Chipset | SONIX RTOS low-power consumption full HD |
| Image Sensor | 1/3-inch CMOS (1080P) |
| Transmission | RF 2.4GHz FHSS (210-270m range) |
| IR Night Vision | 940nm (up to 5m) |
| Rotation Angle | Pan: 340° / Tilt: 90° |
| Power Supply | DC 5V 2A (Type-C port) |
| Dimensions | 186×164×110mm |
| Weight | 0.9kg |
Overall Rating
Rating Snapshot
The following is the distribution of all ratingsAll Reviews