| Brand Name: | Dayun Links |
| Model Number: | BM5R04 BM5R14 BM5R24 |
| MOQ: | 10units |
| Price: | 34.55-54.68USD/UNIT |
| Packaging Details: | 186*164*110 |
| Payment Terms: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Image Sensor | 1/4 inch CMOS |
|---|---|
| Camera Resolution | 1280×720 |
| Chipset | SONIX RTOS low-power consumption full HD chipset |
| Field of View | 60° (Horizontal) |
| Night Vision | 940nm invisible LEDs, >5LUX (IR OFF)/<2LUX(IR ON) |
| IR Range | 5m |
| Pan/Tilt | Pan: 0-355°, Tilt: 0-90° |
| Wireless Range | 700-900 ft (210m-270m) outdoor, 40-60m indoor |
| Power Supply | 5V 2A via USB Type-C |
BM5R04 BM5R14 BM5R24 BM5G07 (with 3-color soothing night light)
Overall Rating
Rating Snapshot
The following is the distribution of all ratingsAll Reviews