اسپیکر 40mm 4Ω 3W بی سیم کودک صوتی محافظ قابل حمل کودک صوتی مانیتور دستگاه وزن 75G طراحی شده برای مراقبت از نوزاد
| نام تجاری: | Dayun |
| شماره مدل: | ABM01 |
| مقدار تولیدی: | 60pcs |
| قیمت: | 14.51usd |
| جزئیات بسته بندی: | Gift Box 122x70x102mm |
| شرایط پرداخت: | TT |
مانیتور صوتی بی سیم نوزاد 40 میلی متری,محافظ صوتی نوزاد قابل حمل,مانیتور کودک سبک 75 گرمی
,portable infant audio guardian
,lightweight 75g baby monitor
محافظ صوتی بی سیم نوزاد یک دستگاه ضروری طراحی شده برای ارائه آرامش ذهن به والدین در حالی که گوش نزدیک به بچه های کوچک خود را نگه دارید.این مانیتور پیشرفته صوتی کودک ترکیب تکنولوژی پیشرفته با ویژگی های کاربر پسند برای اطمینان از انتقال صوتی روشن و قابل اعتماد در سراسر خانه خود را.
- با حالت نیمه دوگانه
- تکنولوژی پیشرفته خنثی سازی سر و صدا
- عملکرد پخش آهنگ های خوابگاهی
- گزینه حالت خاموش
- طراحی سبک وزن (75g)
- تا 18 ساعت عمر باتری
- چراغ شب نرم داخلی
- نظارت بر دمای اتاق
| مشخصات | جزئیات |
|---|---|
| عمر باتری | تا 18 ساعت |
| سنسور دما | بله، نظارت بر دمای اتاق |
| نمايش | صفحه نمایش ال سی دی روی واحد اصلی |
| محدوده عملیاتی | 20 متر (حداکثر) |
| رنگ | سفید |
| دمای کار | 10°C تا +55°C |
| دمای ذخیره سازی | -20°C تا +60°C |
| سخنران | 40mm 4Ω 3W |
![]()
مانیتور صوتی کودک Dayun ABM01 برای والدین و مراقبانی که نیاز به اتصال دائم با نوزادان دارند، ایده آل است.یا وقتی به دیدن خویشاوندانتان می روید، این دستگاه اطمینان می دهد که نوزاد شما همیشه در محدوده شنوایی باشد.
| پارامتر | جزئیات |
|---|---|
| برند و مدل | "دايون" ABM01 |
| حداقل مقدار سفارش | ۶۰ عدد |
| قیمت واحد | 14.51 دلار |
| ظرفیت ماهانه | 200،000 تکه |
| زمان تحویل | 1-7 روز |
| شرایط پرداخت | TT (تحويل تلگراف) |
| بسته بندی | جعبه هدیه (122x70x102mm) |
![]()
برای عملکرد بهینه، قبل از اولین استفاده، هر دو واحد را به طور کامل شارژ کنید و اطمینان حاصل کنید که آنها در محدوده 20 متر توصیه شده هستند.تمیز کردن منظم با یک پارچه خشک توصیه می شود.
![]()